primary-job-image

Zzp: Loodgieter renovatie

Geen dag hetzelfde, wel iedere dag mooi vakwerk!

  • Utrecht
  • 40 uren
  • V-114660

Deze opdracht

Wat ga je allemaal doen?

Als zelfstandig loodgieter werk je aan uiteenlopende renovatie- en onderhoudsprojecten binnen de woningbouw en utiliteit. Je komt op verschillende locaties, zoals woningen, scholen, kantoren en bedrijfspanden. Daar zorg jij ervoor dat installaties goed worden aangelegd, aangepast en onderhouden.

Je werkzaamheden zijn afwisselend. Zo vervang je leidingwerk, los je storingen op, pas je bestaande installaties aan of werk je mee aan een complete renovatie van bijvoorbeeld een badkamer of cv-installatie. Dankzij jouw ervaring kun je zelfstandig werken, snel schakelen en weet je precies wat er nodig is om een klus goed en volgens planning af te ronden.

Wat ga je doen?

  • Aanleggen, vervangen en onderhouden van gas-, water-, cv- en rioleringsinstallaties;
  • Installeren en aansluiten van sanitair, radiatoren, kranen en andere werktuigbouwkundige installaties;
  • Opsporen en verhelpen van storingen, lekkages en andere technische problemen;
  • Uitvoeren van reparatie-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden;
  • Lezen en toepassen van technische tekeningen en installatieschema’s;
  • Controleren of installaties veilig en correct functioneren;
  • Werken volgens de geldende veiligheids- en kwaliteitsvoorschriften;
  • Zorgen voor een nette werkplek en een professionele oplevering.

Wat we jou bieden

Naast een hoop vrijheid

  • Vaste tarieven en diverse opdrachtgevers;
  • Veel variatie in opdrachten en projecten;
  • Regelmatig contact om snel een nieuwe klus voor je te vinden;
  • Je kiest zelf: snelle betaling binnen 7 dagen of standaard binnen 30 dagen;
  • Een vast aanspreekpunt bij MAATT.

Wat jij hebt én kunt

Goed gereedschap is het halve werk

  • Minimaal 3 jaar ervaring of langer werkervaring als zelfstandig monteur;
  • Je bent in het bezit van eigen gereedschap en vervoer;
  • In het bezit van een WA-bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering;
  • Vakdiploma’s en certificaten in de techniek- of bouwsector is een pré;
  • Je hebt een Vca-certificaat.

Over de opdrachtgever

Een korte introductie

Deze organisatie zit in de regio Utrecht en is actief op allerlei mooie plekken: van scholen en ziekenhuizen tot kantoorpanden en fabriekshallen. Ze zijn gespecialiseerd in utiliteitsbouw en pakken zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten op.

Je werkt samen met een betrokken en ervaren team aan uiteenlopende technische uitdagingen. De lijnen zijn kort, de sfeer is prettig en iedereen steekt graag de handen uit de mouwen. Er is ruimte om mee te denken, jezelf te ontwikkelen en te bouwen aan mooie projecten waar je trots op kunt zijn.

Naast het harde werk is er ook aandacht voor het team: een praatje bij de koffie, een grap op de werkvloer en zo nu en dan een leuke borrel of activiteit zorgen voor een goede balans tussen werk en gezelligheid.

Loodgieter renovatie
Loodgieter renovatie

Een opdracht via Maatt

De voordelen:

Wij vinden het belangrijk dat een monteur met vertrouwen op pad gaat. Dat betekent dat we veel persoonlijke aandacht hebben voor onze zzp’ers. Wij willen altijd meedenken en bieden graag een luisterend oor.  Alles is voor elkaar!

Daarom werk je via MAATT:

  • Jouw factuur wordt betaald binnen 7 of 30 dagen;
  • Diverse projecten, werk dat jij leuk vindt;
  • Een vast contactpersoon;
  • Opdrachten bij toonaangevende bedrijven in de installatietechniek.

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in:

Hi, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Nadine van de Beek
Loodgieter renovatie

Je hebt gereageerd, en dan?

Dit gaan we doen!

We nemen contact met je op!

We nemen contact met je op!

Nadat je hebt gereageerd op een opdracht neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Als we na dit gesprek allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

Intake op onze vestiging

Intake op onze vestiging

Onder het genot van een lekker bakje koffie bespreken we jouw werkervaring en leren we elkaar kennen. Zien wij een match met de opdrachtgever? Dan stellen we je heel graag voor!

Bij de opdrachtgever langs

Bij de opdrachtgever langs

Is de opdrachtgever ook enthousiast? Dan mag je daar zo snel mogelijk op gesprek. Zorg dat je een fantastische indruk maakt en sleep die opdracht in de wacht!