Wie testen en trainen wij?
Ervaringen monteurs
Een fantastische ervaring in het test-/trainingscentrum! We werden zeer vriendelijk en gastvrij ontvangen. Het team legde de werkwijze voor loodgieterswerk in Nederland duidelijk uit en zorgde voor koffie en eten om even op te laden. We voelden ons meteen thuis.
De trainer, Jeroen, was erg vriendelijk en legde alles op een duidelijke en eenvoudige manier uit.
De technieken die gebruikt worden bij het buigen waren erg leerzaam.
Maatt Training Center is een fijne plek waar je je direct welkom voelt. Ze werken professioneel en persoonlijk, met veel aandacht voor elke kandidaat. Speciale dank aan Jeroen voor zijn positieve houding en ondersteuning. Zeker een aanrader!
Het was een bijzondere ervaring. Het personeel is erg vriendelijk, helpt goed, legt alles duidelijk uit en corrigeert waar nodig. Ik beveel dit bedrijf van harte aan!
Zeer nette trainingsruimte, trainers zijn vriendelijk en deskundig.
Een goede training, zoals het boren van het juiste gat in de vloer.
Dit kunt u verwachten
Om zeker te weten dat een monteur past bij uw project, werken wij met een vast test- en beoordelingsproces. Geen theorie, maar een praktische beoordeling op de werkvloer.
Veel gestelde vragen
Ja, wij leveren monteurs op projecten door heel Nederland. We hebben huisvesting door heel Nederland. Op het moment dat de monteur naar een ander project moet, kan het voorkomen dat de monteur verhuisd naar een andere locatie, zodat de monteur niet te lang hoeft te rijden.
Ja. Wij beoordelen iedere monteur in de praktijk op zelfstandigheid, werktempo en technische vaardigheden. Alleen monteurs die het werk aankunnen, worden ingezet.
Afhankelijk van het niveau kan het voorkomen dat een monteur als hulpmonteur of als volwaardig monteur wordt ingezet. In dat geval werken zij in een vast koppeltje, zodat het werk goed en efficiënt uitgevoerd wordt.
Ja, dit is een vast onderdeel van de beoordeling. De Testdagen beginnen standaard met een presentatie over veiligheid.
Een monteur die al in Nederland is, kan vaak al de volgende werkdag starten.
Voor monteurs uit de Europese Unie ligt de doorlooptijd doorgaans iets langer. Zij reizen eerst naar Nederland en worden vooraf getest en beoordeeld in ons Test- & Trainingscentrum.
